SZYBKI KONTAKT:

Invalid Email

Dofinansowanie do budowy przydomowej oczyszczalni ścieków firmy KINGSPAN oraz EKOBIO na terenie gminy SUSZEC na rok 2020

Biologiczna oczyszczalnia ścieków firmy Kingspan oraz EKOBIO cieszy się dużym zainteresowaniem w domach mieszkalnych. Użytkowanie szamba może kosztować nawet 2500,00 zł rocznie, a dodatkowo może być ono uciążliwe ze względu na niemiły zapach, czy nieprzyjemne wypompowywanie. 

W ofercie posiadamy biologiczne oczyszczalnie ścieków, które ze względu na swoją prostotę nie wymagają specjalistycznej wiedzy, ponadto ich eksploatacja może kosztować zaledwie 500,00 zł w skali roku.

Aby uzyskać, aż 5000 zł dofinansowanie na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Suszec należy wykonać następujące kroki:

Umówić się z nami na bezpłatną wizję lokalną.

Pomoże to określenić rodzaju oczyszczalni, wybrać sposób pozbycia się ścieków oczyszczonych oraz poznać koszty instalacji.

Zgłosić budowę przydomowej oczyszczalni ścieków, wraz z:

  • konkretnym rozwiązaniem narysowanym na mapie zasadniczej. Mapę możesz wykupić w wydz. Geodezji w Starostwie Powiatowym w Pszczynie, przy ul. 3 maja 10.
  • zaświadczeniem z PGK Suszec potwierdzające brak technicznej możliwości wpięcia do kanalizacji.
  • zaświadczeniem z Urzędu Gminy Suszec w sprawie położenia działki poza obszarem aglomeracji Suszec wyznaczonej Uchwałą Nr V/27/15/2016 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 19.09.2019

  Za dużo załatwiania? Możemy zająć się zgłoszeniem budowy oczyszczalni ścieków za Ciebie BEZPŁATNIE!

Podpisać umowę z Urzędem Gminy Suszec!

Ustalić z nami datę montażu Twojej przydomowej oczyszczalni ścieków.

Pamiętaj, że Geodeta z uprawnieniami powinien nanieść wszystkie zamontowane elementy na mapę, jest to warunek uzyskania dofinansowania w Gminie Suszec!

  Nie znasz żadnego Geodety? Nie martw się, współpracujemny z firmami z Twoich okolic!

Czekać na wypłatę dofinansowania i cieszyć się z posiadania biologicznej oczyszczalni ścieków! 

Close Menu