PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW BĘDZIN

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Będzinie

Jesteśmy dystrybutorem przydomowych oczyszczalni ściekówsystemów odzyskiwania wody deszczowej, separatorów tłuszczu, biopreparatów oraz innych rozwiązań dla domu i przemysłu. Poznaj ofertę Biower.

 

Postaw na przydomowe oczyszczalnie ścieków w Będzinie

Biower to Twój ekspert w zakresie oczyszczania ścieków, odzyskiwania wody deszczowej i pokrewnych rozwiązań. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu przydomowych, małych oczyszczalni ścieków. Gama naszych produktów obejmuje również: przepompownie, separatory tłuszczu i węglowodorów, a także biopreparaty. Innowacyjne i sprawdzone rozwiązania technologiczne, które oferujemy, znajdują zainteresowanie wśród Klientów na rynkach całej Europy. Postaw na nie, jeśli zależy Ci na niezawodnej instalacji, która podniesie komfort Twojego życia oraz zapewni bezpieczne i ekologiczne gospodarowanie zasobami.

Wybierając współpracę z nami, stawiasz na doświadczonego producenta (Kingspan) docenionego na rynku europejskim oraz profesjonalny montaż.

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM, SPRZEDAŻĄ ORAZ MONTAŻEM BIOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW FIRMY KINGSPAN i EKO-BIO.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Oczyszczalnie biologiczne w Będzinie

Innowacyjne i przyjazne środowisku naturalnemu. Pozwalają na skuteczną neutralizację zanieczyszczeń metodami biologicznymi – w sposób, który nie zagraża przyrodzie. Nieczystości są rozkładane na związki mineralne. To nie tylko ekologiczne, ale uzasadnione ekonomicznie rozwiązanie. Oczyszczalnia zapewnia niskie koszty eksploatacji, działa skutecznie i wydajnie oraz może pracować przez długie lata. Zaufaj innowacyjnym systemom.

Systemy zagospodarowania wody deszczowej

Deszczówkę możesz wykorzystać w gospodarstwie domowym na wiele sposobów – m.in. do nawadniania ogrodu, podczas prania czy wykonywania prac porządkowych. Systemy odzyskiwania wody deszczowej to prosty sposób na ograniczenie zużycia wody z sieci nawet o 50%. Nasze rozwiązania pracują efektywnie i są dopasowane do potrzeb nowoczesnego gospodarstwa domowego.

Separatory węglowodorów oraz tłuszczu

Jeśli Twój zakład, lokal gastronomiczny lub firma generuje ścieki z wysoką zawartością tłuszczu bądź węglowodorów, prawo zobowiązuje Cię do oddzielenia tych zanieczyszczeń. Temu celowi służą nowoczesne separatory tłuszczu dostępne w naszej ofercie. Sięgnij po nie, aby w bezpieczny i efektywny sposób oczyścić ścieki lub wody deszczowe / roztopowe z zanieczyszczonych powierzchni. To ekologiczne i rozsądne rozwiązanie.

Masz pytanie lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami !