PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW BYTOM

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Bytomiu

Naszą specjalnością są oczyszczalnie ścieków zarówno dla domów, hoteli, pensjonatów jak i obiektów takich jak restauracje, karczmy i obiekty letniskowe. W ofercie posiadamy doskonałe produkty firmy Kingspan i EKO-BIO

Produkty firmy Kingspan charakteryzują się doskonałymi parametrami oraz dbałością producenta o jakość i niezawodność wytwarzanych produktów.

Mieszkasz w Bytomiu i interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Firma Kingspan od ponad 50lat dostarcza w całej europie nowoczesne i kompleksowe rozwiązania wodno-ściekowe. Najwyższa jakość i innowacyjne produkty to wyróżnik firmy.

Jako oficjalny dystrybutor firmy Kingspan i Eko-Bio oferujemy swoim klientom nowoczesne oczyszczalnie, przepompownie, skuteczne systemy zagospodarowania wody deszczowej, biopreparaty oraz profesjonalne separatory tłuszczu.

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM, SPRZEDAŻĄ ORAZ MONTAŻEM BIOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW FIRMY KINGSPAN i EKO-BIO.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Biologiczne oczyszczalnie ścieków w Bytomiu

Biologiczne oczyszczalnie ścieków to systemy spełniające najwyższe standardy które są stawiane oczyszczonym ściekom. Dzięki doskonałemu oczyszczeniu ścieku dają one gwarancję komfortu użytkowania. Oczyszczalnie te charakteryzują się niskim zużyciem energii oraz szybkim zwrotem inwestycji dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób ceniących sobie ekonomiczne rozwiązania. Długa niezawodność oraz wysoki standard wykonania to kolejne atuty proponowanych przez nas rozwiązań.

Masz pytanie lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami !