Masz wątpliwości lub pytanie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Dąbrowie Górniczej

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, biopreparaty i więcej – oto oferta firmy Biower. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży i innowacyjnym technologiom dopasowanym do Twoich potrzeb.

 

Współcześnie ekologia jest obecna we wszystkich dziedzinach naszego życia. Coraz większą uwagę zwracamy na nasze codzienne nawyki oraz zwyczaje. Zmiany są wprowadzane nie tylko przez poczucie obowiązku dbania o naturę, ale też prawo. Od kilku lat stosuje się np. nowe normy budowlane. Z tego względu coraz częściej instaluje się biologiczne oczyszczalnie ścieków. Wiodącym dystrybutorem takim systemów w Dąbrowie Górniczej jest Biower!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Z przyjemnością doradzimy w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania, odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Biologiczne oczyszczalnie w Dąbrowie Górniczej

Biower jest oficjalnym dystrybutorem najlepszych europejskich marek, takich jak np. Kingspan czy Eko-Bio. W ofercie posiadamy nowoczesne, ekologiczne systemy biologicznych oczyszczalni ścieków, do montowania przy domach mieszkalnych, a także budynkach użytku publicznego. Oprócz nich proponujemy również m.in. zbiorniki na deszczówkę, separatory tłuszczu czy osadniki gnilne. Sprzedajemy też niezbędne biopreparaty oraz inne produkty przydatne do konserwacji naszych systemów.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Dlacego warto wybrać usługi Biower?

Produkty dystrybuowane w naszej ofercie wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Spełniają wszystkie najnowsze normy budowlane, a także posiadają liczne atesty oraz certyfikaty. To zdecydowanie najnowocześniejsze, najbardziej ekologiczne systemy na rynku. Poza tym, Biower zajmuje się nie tylko dystrybucją. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów. Pomagamy im w wyborze odpowiedniego rozwiązania, jego instalacji, a także konserwacji. Przeprowadzamy każde zlecenie od początku do końca. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań, ponieważ naszych klientów zawsze traktujemy indywidualnie. Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, ale też przedsiębiorstw, urzędów czy instytucji.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w gmienie Dąbrowa Górnicza

Biologiczne oczyszczalnie ścieków są nie tylko bezpieczniejsze dla natury, ale też łatwiejsze i tańsze w utrzymaniu. Koszt realizacji szybko się zwraca, ponieważ obsługa takiego systemu jest o wiele tańsza, niż w przypadku szamba. Takie instalacje działają na bardzo prostej zasadzie, dlatego są nieawaryjne i bezproblemowe. Ścieki są odprowadzane do podziemnego, monolitycznego zbiornika. Tam z udziałem specjalnych szczepów bakterii są rozkładane na związki mineralne, odprowadzane następnie do gleby. Proces ten jest naturalny i bezpieczny dla środowiska. Przy tym nie wydziela się żadnej nieprzyjemny zapach, a podłoże się nie rozpulchnia.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków w Dąbrowie Górniczej

Biooczyszczalnie działają na bardzo prostej zasadzie. Wykorzystują w pełni naturalne zjawisko rozkładu nieczystości przez bakterie tlenowe. Ścieki są odprowadzane do podziemnego zbiornika, w którym zostają rozłożone na związki mineralne. Pozostałości zostają odprowadzone do gleby, dodatkowo ją użyźniając. Przy tym nie wydziela się żaden zapach! Co więcej, taka oczyszczalnia jest o wiele tańsza w utrzymaniu od tradycyjnego szamba. W ciągu roku można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych na rachunkach!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie jakichkolwiek pytań z przyjemnością podamy więcej informacji o naszych produktach. Na życzenie możemy również przeprowadzić wstępną wycenę realizacji. Zachęcamy do kontaktu!

Close Menu