PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW GLIWICE

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków dla Twojego domu - Gliwice

Przydomowe biologiczne oczyszczalni ścieków oraz inne rozwiązania, które zapewnią Ci komfort oraz bezpieczeństwo. Sięgnij po ekologiczne innowacje już dzisiaj.

Postaw na przydomowe oczyszczalnie ścieków w Gliwicach

To ekologiczne rozwiązanie na miarę XXI wieku

Zastanawiasz się nad zastąpieniem tradycyjnego szamba biologiczną przydomową oczyszczalnią ścieków? Jeśli tak, skorzystaj z naszej oferty. Biower to doświadczony dystrybutor przydomowych oczyszczalni, systemów zagospodarowania wody deszczowej oraz innych elementów tego typu instalacji. Nasze produkty cieszą się dużą popularnością wśród Klientów oraz uznaniem w gronie ekspertów. Zapewniamy Ci szeroki wybór rozwiązań (Kingspan, Eko-Bio), dzięki którym w bezpieczny i ekologiczny sposób zutylizujesz ścieki oraz inne zanieczyszczenia. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z innowacyjnych produktów dopasowanych do Twoich potrzeb.

Wybierając współpracę z nami, stawiasz na doświadczonego producenta docenionego na rynku europejskim oraz profesjonalny montaż.

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM, SPRZEDAŻĄ ORAZ MONTAŻEM BIOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW FIRMY KINGSPAN i EKO-BIO.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków W Gliwicach

Postaw na ekologiczną i bezpieczną utylizacje ścieków. Proces zachodzi w zamkniętych zbiornikach i nie ma wpływu na otoczenie. Wybierając taką instalację, nie tylko chronisz środowisko naturalne, ale i zapewniasz sobie energooszczędne i komfortowe rozwiązanie na lata. Nasze biooczyszczalnie powstają w oparciu o zaawansowane rozwiązania techniczne – pracują efektywnie i w zgodzie ze standardami europejskimi.

Systemy zagospodarowania wody deszczowej

Chcesz zmniejszyć zużycie wody dostarczanej Ci przez wodociągi? Wykorzystaj wodę deszczową – odpowiedni system zapewni Ci do niej stały dostęp. Dzięki temu możesz obniżyć rachunki z wodociągów nawet o 50%. Systemy oferowane przez Biower są dopasowane do potrzeb gospodarstw domowych i pozwalają ponownie wykorzystać deszczówkę np. do podlewania ogrodu, prania czy też prac porządkowych. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Separatory węglowodorów oraz tłuszczu

Z myślą o zakładach przemysłowych czy też lokalach gastronomicznych i innych firmach, które mogą produkować ścieki z zawartością tłuszczu stworzyliśmy ofertę nowoczesnych separatorów tłuszczu oraz węglowodorów. To skuteczne rozwiązanie technologiczne, która pozwala oczyścić ścieki z tych substancji, a co za tym idzie – poprawić jakość działania rurociągów. Nasze separatory są proste w montażu i czyszczeniu i wyróżniają się solidną konstrukcją.

Masz pytanie lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami !