PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW ORZESZE

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Orzeszu

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, biopreparaty i więcej – oto oferta firmy Biower. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży i innowacyjnym technologiom dopasowanym do Twoich potrzeb.

Troska o poprawę stanu środowiska jest naszym obowiązkiem. W ten sposób nie tylko pomagamy sobie, ale też przyszłym pokoleniom. Stosowne zmiany wprowadza się już m.in. w prawie budowlanym. Coraz więcej instaluje się ekologicznych, biologicznych oczyszczalni ścieków. Wiodącym dystrybutorem systemów najlepszej jakości w Orzeszu jest Biower. Realizuje zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, spółdzielni, ośrodków wypoczynkowych, lokali gastronomicznych itp.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Z przyjemnością doradzimy w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania, odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Biologiczne oczyszczalnie w Orzeszu

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Czym wyróżnia się Biower?

Biower zajmuje się nie tylko dystrybucją. Na życzenie klienta tworzymy kompleksowy projekt instalacji, dobierając najlepsze rozwiązania. Obliczamy na podstawie symulacji, który system będzie najbardziej wydajny, wytrzymały i oszczędny. Przeprowadzamy profesjonalny montaż, nadzorując jego wszystkie jego etapy. Na koniec instruujemy, jak należy obsługiwać daną oczyszczalnię lub inny system. Wykonujemy także okresowe przeglądy.
Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, starając się dostosować do danych warunków i oczekiwań. Spróbujemy znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych okolicznościach! Chętnie podejmujemy się wyzwań!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w gmienie Orzesze

Biooczyszczalnie są o wiele tańsze w utrzymaniu niż zwykłe szambo. Niezależnie od tego, czy umieści się je przy domu czy np. hotelu, inwestycja szybko się zwróci. Przy tym ich zasada działania jest bardzo prosta. Ścieki są odprowadzane do specjalnego podziemnego pojemnika, w którym zostają rozłożone przez bakterie tlenowe. Pozostałości, czyli związki mineralne, są odprowadzane do gleby. Nie wydzielają żadnego zapachu, a do tego nawożą ziemię. Jest to w pełni ekologiczny proces.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków w Orzeszu

Biooczyszczalnie działają na bardzo prostej zasadzie. Wykorzystują w pełni naturalne zjawisko rozkładu nieczystości przez bakterie tlenowe. Ścieki są odprowadzane do podziemnego zbiornika, w którym zostają rozłożone na związki mineralne. Pozostałości zostają odprowadzone do gleby, dodatkowo ją użyźniając. Przy tym nie wydziela się żaden zapach! Co więcej, taka oczyszczalnia jest o wiele tańsza w utrzymaniu od tradycyjnego szamba. W ciągu roku można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych na rachunkach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Zachęcamy również do kontaktu! Z przyjemnością szczegółowo wyjaśnimy wszystkie kwestie, odpowiemy na nurtujące pytania, a nawet przeprowadzimy wstępną wycenę!

Masz pytanie lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami !