PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW PILCHOWICE

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Pilchowicach

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, biopreparaty i więcej – oto oferta firmy Biower. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży i innowacyjnym technologiom dopasowanym do Twoich potrzeb.

Zmiana stylu życia na bardziej ekologiczny jest korzystna dla otaczającego nas środowiska i nas samych. Nie bez powodu coraz większą popularnością cieszą się biologiczne oczyszczalnie ścieków, które z wielu względów są o wiele lepszą instalacją niż tradycyjne szambo. W Polsce, w tym także w gminie Pilchowice, liderem dystrybucji takich systemów jest Biower.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Z przyjemnością doradzimy w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania, odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Biologiczne oczyszczalnie w Pilchowicach

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Biower – dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Biower jest firmą, która nie zajmuje się jedynie dystrybucją i sprzedażą. Pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze rozwiązania, projektując przyszłe realizacje w zależności od ich sytuacji oraz możliwości. Kompleksowo przeprowadzamy instalację, by na koniec udzielić jeszcze szczegółowych porad odnośnie użytkowania. Przy tym wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami i prawdziwie indywidualnym podejściem do klienta. Realizujemy zlecenia nie tylko dla osób prywatnych, ale także przedsiębiorstw, instytucji oraz innych działalności publicznych.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w gmienie Pilchowice

Biologiczne oczyszczalnie ścieków od Biower są niezwykle korzystną inwestycją. Zasada ich działania jest bardzo prosta. Nieczystości trafiają do podziemnego monolitycznego zbiornika, gdzie zostają rozłożone przez specjalnie wyselekcjonowane bakterie tlenowe. W wyniku naturalnego procesu rozkładu ścieki zostają zredukowane do mikroelementów, które nawożą glebę, nie wydzielając żadnego zapachu. Taka instalacja jest nieawaryjna i prosta w obsłudze oraz konserwacji. Przy tym generuje znacznie mniejsze koszty niż tradycyjne szambo!

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków w Pilchowicach

Biower jest liderem dystrybucji najlepszych systemów biologicznych oczyszczalni ścieków w Pilchowicach. W naszej ofercie można znaleźć wiele modeli ekologicznych systemów odprowadzania nieczystości, a także innych przydatnych instalacji (np. przepompowni, zbiorników na deszczówkę, separatorów tłuszczu) oraz wszystkie biopreparaty niezbędne przy konserwacji. Stawiamy na produkty od renomowanych marek, takich jak np. uznawane za jedne z najlepszych w Europie Kingspan czy Eko-Bio.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań! Na życzenie przeprowadzimy wstępną wycenę oraz dokładnie opowiemy o wszystkich możliwościach!

Masz pytanie lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami !