Masz wątpliwości lub pytanie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Rybniku

Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków – biologiczne i drenażowe, a także systemy zagospodarowania wody deszczowej oraz akcesoria i preparaty do tych instalacji to specjalność Biower.

 

Postaw na przydomowe oczyszczalnie ścieków w Rybniku

To ekologiczne rozwiązanie na miarę XXI wieku

Kingspan to doświadczony producent małych, przydomowych oczyszczalni ścieków, który działa na rynku od ponad 50lat. Doświadczenie oraz bogata gama produktów – obejmująca m.in. przepompownie, separatory tłuszczu, oczyszczalnie, specjalne preparaty wykorzystywane w instalacjach, systemy zagospodarowania wody deszczowej – sprawiły, że nasza oferta cieszy się powodzeniem wśród wymagających Klientów. W naszej ofercie znajdziesz również produkty firmy Eko-Bio.

Wybierając współpracę z nami, stawiasz na doświadczonego producenta docenionego na rynku europejskim oraz profesjonalny montaż.

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM, SPRZEDAŻĄ ORAZ MONTAŻEM BIOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW FIRMY KINGSPAN i EKO-BIO.

Posiadamy doświadczenie w doborze, projektowaniu oraz montażu przydomowych oczyszczalni, a także oczyszczalni ścieków dla hoteli, pensjonatów, karczm, restauracji, szkół i innych, większych obiektów.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Oczyszczalnie biologiczne w Rybniku

Pozwalają eliminować ścieki z wykorzystaniem naturalnych procesów biologicznych. To przyjazny środowisku i prosty sposób na pozbycie się ścieków – bezpiecznie i efektywnie. Oferowane przez ans biologiczne oczyszczalnie ścieków spełniają wszystkie normy techniczne, a jednocześnie są energooszczędne i będą działały niezawodnie przez długie lata. To instalacja, która się opłaca!

Systemy zagospodarowania wody deszczowej

Wykorzystaj deszczówkę i zmniejsz zużycia wody z sieci nawet o 50%. Wystarczy, że zdecydujesz się na nowoczesny system zagospodarowania wody deszczowej, aby móc skorzystać z darmowych i naturalnych zasobów. Instalacje, które oferujemy są oparte o przemyślaną i wytrzymałą konstrukcję. Posłużą Ci przez długie lata.

Separatory węglowodorów oraz tłuszczu

Substancje stałe, tłuszcze oraz oleje to substancje, których obecność w ściekach może niekorzystnie wpływać na zużycie instalacji. Są szczególnie niebezpieczne m.in. w lokalach gastronomicznych czy przedsiębiorstwach o profilu spożywczym. Specjalne separatory tłuszczu oraz węglowodorów skutecznie oczyszczają wody deszczowe i roztopowe z zanieczyszczonych powierzchni oraz ścieki przemysłowe.

Close Menu