SZYBKI KONTAKT:

Invalid Email

Dofinansowanie do budowy przydomowej oczyszczalni ścieków firmy KINGSPAN oraz EKOBIO na terenie Rybnika na rok 2020 do 6000zł

Biologiczna oczyszczalnia ścieków firmy Kingspan oraz EKOBIO cieszy się dużym zainteresowaniem w domach mieszkalnych. Użytkowanie szamba może kosztować nawet 2500,00 zł rocznie, a dodatkowo może być ono uciążliwe ze względu na niemiły zapach, czy nieprzyjemne wypompowywanie. 

W ofercie posiadamy biologiczne oczyszczalnie ścieków, które ze względu na swoją prostotę nie wymagają specjalistycznej wiedzy, ponadto ich eksploatacja może kosztować zaledwie 500,00 zł w skali roku.

Aby uzyskać, aż 6000 zł dofinansowanie na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków na terenie Rybnika należy wykonać następujące kroki:

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie i zapoznaj się z warunkami udzielania dotacji! 

 

Umówić się z nami na bezpłatną wizję lokalną.

Pomoże to określenić rodzaju oczyszczalni, wybrać sposób pozbycia się ścieków oczyszczonych oraz poznać koszty instalacji.

Zgłosić budowę przydomowej oczyszczalni ścieków, wraz z:

  • konkretnym rozwiązaniem narysowanym na mapie zasadniczej 1:500, lub 1:1000. Mapę możesz wykupić w wydz. Geodezji w Urzędzie Miasta w Rybniku - niezbędne
  • zaświadczeniem z KPGK Rybnik potwierdzające brak technicznej możliwości wpięcia do kanalizacji - zalecane
  • zaświadczeniem z Urzędu Miasta Rybnik w sprawie położenia działki poza obszarem aglomeracji Rybnik - zalecane

  Za dużo załatwiania? Możemy zająć się zgłoszeniem budowy oczyszczalni ścieków za Ciebie BEZPŁATNIE!

Podpisać umowę z Urzędem Miasta Rybnik!

Ustalić z nami datę montażu Twojej przydomowej oczyszczalni ścieków.

Pamiętaj, że Geodeta z uprawnieniami powinien nanieść wszystkie zamontowane elementy na mapę, jest to warunek uzyskania dofinansowania w Gminie Rybnik!

  Nie znasz żadnego Geodety? Nie martw się, współpracujemny z firmami z Twoich okolic!

Czekać na wypłatę dofinansowania i cieszyć się z posiadania biologicznej oczyszczalni ścieków! 

Masz wątpliwości lub pytanie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Rybniku

Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków – biologiczne i drenażowe, a także systemy zagospodarowania wody deszczowej oraz akcesoria i preparaty do tych instalacji to specjalność Biower.

 

Postaw na przydomowe oczyszczalnie ścieków w Rybniku

To ekologiczne rozwiązanie na miarę XXI wieku

Kingspan to doświadczony producent małych, przydomowych oczyszczalni ścieków, który działa na rynku od ponad 50lat. Doświadczenie oraz bogata gama produktów – obejmująca m.in. przepompownie, separatory tłuszczu, oczyszczalnie, specjalne preparaty wykorzystywane w instalacjach, systemy zagospodarowania wody deszczowej – sprawiły, że nasza oferta cieszy się powodzeniem wśród wymagających Klientów. W naszej ofercie znajdziesz również produkty firmy Eko-Bio.

Wybierając współpracę z nami, stawiasz na doświadczonego producenta docenionego na rynku europejskim oraz profesjonalny montaż.

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM, SPRZEDAŻĄ ORAZ MONTAŻEM BIOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW FIRMY KINGSPAN i EKO-BIO.

Posiadamy doświadczenie w doborze, projektowaniu oraz montażu przydomowych oczyszczalni, a także oczyszczalni ścieków dla hoteli, pensjonatów, karczm, restauracji, szkół i innych, większych obiektów.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Oczyszczalnie biologiczne w Rybniku

Pozwalają eliminować ścieki z wykorzystaniem naturalnych procesów biologicznych. To przyjazny środowisku i prosty sposób na pozbycie się ścieków – bezpiecznie i efektywnie. Oferowane przez ans biologiczne oczyszczalnie ścieków spełniają wszystkie normy techniczne, a jednocześnie są energooszczędne i będą działały niezawodnie przez długie lata. To instalacja, która się opłaca!

Systemy zagospodarowania wody deszczowej

Wykorzystaj deszczówkę i zmniejsz zużycia wody z sieci nawet o 50%. Wystarczy, że zdecydujesz się na nowoczesny system zagospodarowania wody deszczowej, aby móc skorzystać z darmowych i naturalnych zasobów. Instalacje, które oferujemy są oparte o przemyślaną i wytrzymałą konstrukcję. Posłużą Ci przez długie lata.

Separatory węglowodorów oraz tłuszczu

Substancje stałe, tłuszcze oraz oleje to substancje, których obecność w ściekach może niekorzystnie wpływać na zużycie instalacji. Są szczególnie niebezpieczne m.in. w lokalach gastronomicznych czy przedsiębiorstwach o profilu spożywczym. Specjalne separatory tłuszczu oraz węglowodorów skutecznie oczyszczają wody deszczowe i roztopowe z zanieczyszczonych powierzchni oraz ścieki przemysłowe.

Close Menu