SZYBKI KONTAKT:

Invalid Email

Dofinansowanie do budowy przydomowej oczyszczalni ścieków firmy KINGSPAN oraz EKOBIO na terenie Sosnowca na rok 2020 do 4000zł

Biologiczna oczyszczalnia ścieków firmy Kingspan oraz EKOBIO cieszy się dużym zainteresowaniem w domach mieszkalnych. Użytkowanie szamba może kosztować nawet 2500,00 zł rocznie, a dodatkowo może być ono uciążliwe ze względu na niemiły zapach, czy nieprzyjemne wypompowywanie. 

W ofercie posiadamy biologiczne oczyszczalnie ścieków, które ze względu na swoją prostotę nie wymagają specjalistycznej wiedzy, ponadto ich eksploatacja może kosztować zaledwie 500,00 zł w skali roku.

Aby uzyskać, aż 4000 zł dofinansowanie na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków na terenie Sosnowca należy wykonać następujące kroki:

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie i zapoznaj się z warunkami udzielania dotacji! 

 

Umówić się z nami na bezpłatną wizję lokalną.

Pomoże to określenić rodzaju oczyszczalni, wybrać sposób pozbycia się ścieków oczyszczonych oraz poznać koszty instalacji.

Zgłosić budowę przydomowej oczyszczalni ścieków, wraz z:

  • konkretnym rozwiązaniem narysowanym na mapie zasadniczej. Mapę możesz wykupić w wydz. Geodezji w Urzędzie Miasta w Sosnowcu
  • zaświadczeniem z KPGK Sosnowiec potwierdzające brak technicznej możliwości wpięcia do kanalizacji.
  • zaświadczeniem z Urzędu Miasta Sosnowiec w sprawie położenia działki poza obszarem aglomeracji.

  Za dużo załatwiania? Możemy zająć się zgłoszeniem budowy oczyszczalni ścieków za Ciebie BEZPŁATNIE!

Podpisać umowę z Urzędem Miasta w Sosnowcu!

Ustalić z nami datę montażu Twojej przydomowej oczyszczalni ścieków.

Pamiętaj, że Geodeta z uprawnieniami powinien nanieść wszystkie zamontowane elementy na mapę, jest to warunek uzyskania dofinansowania w Mieście Sosnowiec!

  Nie znasz żadnego Geodety? Nie martw się, współpracujemny z firmami z Twoich okolic!

Czekać na wypłatę dofinansowania i cieszyć się z posiadania biologicznej oczyszczalni ścieków! 

Masz wątpliwości lub pytanie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Masz wątpliwości lub pytanie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Sosnowcu

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, biopreparaty i więcej – oto oferta firmy Biower. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży i innowacyjnym technologiom dopasowanym do Twoich potrzeb.

 

Ekologiczne myślenie przestaje być tylko modą czy stylem życia, a zaczyna się stawać naszym obowiązkiem. Zmiany mające realny wpływ na otoczenie można i trzeba wprowadzać nie tylko w życiu prywatnym, ale też przy okazji działalności, instytucji czy placówek publicznych. Doskonałym rozwiązaniem są biologiczne oczyszczalnie ścieków! Firma Biower dostarcza najwyższej jakości systemy oraz profesjonalnie zakłada je w całej Polsce, w tym także w mieście Sosnowiec.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Z przyjemnością doradzimy w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania, odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Biologiczne oczyszczalnie w Sosnowcu

Biower jest firmą zajmującą się dystrybucją nowoczesnych systemów odprowadzania ścieków, zbiorników na deszczówkę, przepompowni itp., z oddziałami w wielu polskich miastach, w tym również w mieście Zawiercie. W ofercie Biower można znaleźć produkty renomowanych firm, m.in. docenianych w całej Europie Eko-Bio i Kingspan. Profesjonalna obsługa gwarantuje realizację na najwyższym poziomie, w pełni dostosowaną do potrzeb klienta.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Biower – dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Biower nie zajmuje się jedynie sprzedażą systemów ekologicznych oczyszczalni ścieków. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów od samego początku do końca realizacji. Pomagamy dobrać najlepsze rozwiązanie, planujemy miejsce i sposób instalacji, nadzorujemy prace wykonawcze, a także szczegółowo instruujemy jak obsługiwać system. Przy tym gwarantujemy konkurencyjne ceny i wsparcie doświadczonych fachowców.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w gmienie Sosnowiec

Działanie biooczyszczalni ścieków jest bardzo proste, a przy tym wydajne i w pełni naturalne. Nieczystości są odprowadzane do napowietrzanego podziemnego zbiornika, w którym specjalne szczepy bakterii rozkładają je na związki mineralne. Te są następnie oddawane do gleby, co jest nie tylko bezpieczne, ale wręcz dla niej korzystne. Proces nie daje przy tym żadnych negatywnych skutków ubocznych. Cała instalacja jest niezwykle prosta i niedroga w obsłudze oraz utrzymaniu, więc z czasem generuje duże oszczędności.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków w Sosnowcu

Biower jest liderem dystrybucji najlepszych systemów biologicznych oczyszczalni ścieków w Sosnowcu. W naszej ofercie można znaleźć wiele modeli ekologicznych systemów odprowadzania nieczystości, a także innych przydatnych instalacji (np. przepompowni, zbiorników na deszczówkę, separatorów tłuszczu) oraz wszystkie biopreparaty niezbędne przy konserwacji. Stawiamy na produkty od renomowanych marek, takich jak np. uznawane za jedne z najlepszych w Europie Kingspan czy Eko-Bio.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy szczegółowych informacji, a także przeprowadzimy wstępną wycenę! Skontaktuj się z nami!

Close Menu