PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW TARNOWSKIE GÓRY

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Tarnowskich Górach

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, biopreparaty i więcej – oto oferta firmy Biower. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży i innowacyjnym technologiom dopasowanym do Twoich potrzeb.

Postaw na przydomowe oczyszczalnie ścieków w Tarnowskich Górach

Oferta Biower to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Jesteśmy specjalistami w zakresie: małych przydomowych oczyszczalni ścieków, nowoczesnych przepompowni, separatorów tłuszczu i węglowodorów, biopreparatów czy systemów zagospodarowania wody deszczowej. Nasze rozwiązania dedykujemy wymagającym Klientom, którzy poszukują ekologicznych, opłacalnych finansowo i niezawodnych rozwiązań dla swoich domów czy budynków przemysłowych. Zapewniamy rozwiązania, które odpowiadają na oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM, SPRZEDAŻĄ ORAZ MONTAŻEM BIOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW FIRMY KINGSPAN i EKO-BIO.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Oczyszczalnie biologiczne w Tarnowskich Górach

Neutralizuj ścieki z Twojego gospodarstwa domowego w bezpieczny i przyjazny środowisku sposób. Nasze przydomowe oczyszczalnie biologiczne pozwalają naturalnie rozłożyć zanieczyszczenia na neutralne dla otoczenia związki mineralne. Zamknięty obieg i prosta, a zarazem nowoczesna konstrukcja oczyszczalni sprawdzają się w niemal każdych warunkach. Nasze produkty spełniają wszystkie normy jakościowe i środowiskowe i posłużą Ci przez długie lata.

Systemy zagospodarowania wody deszczowej

Wykorzystaj deszczówkę jako wodę do podlewania ogródka, prania czy też mycia samochodu i wykonywania innych czynności porządkowych w domu. Odzyskując ją za pomocą oferowanego przez Biower systemu, możesz zaoszczędzić nawet do 50% na wydatkach na wodę z sieci. To rozwiązanie, dzięki któremu masz szansę racjonalnie wykorzystywać zasoby naturalne – działają ekologicznie i ekonomicznie zarazem.

Separatory węglowodorów oraz tłuszczu

Upewnij się, że ścieki wytworzone przez Twój zakład przemysłowy czy lokal gastronomiczny są wolne od tłuszczu i węglowodorów. Ich obecność w rurociągu jest niebezpieczny zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla samej instalacji. Sięgając po nowoczesne separatory tłuszczu od Biower skutecznie pozbędziesz się tego typu zanieczyszczeń – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Masz pytanie lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami !