PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW TOSZEK

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Toszku

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, biopreparaty i więcej – oto oferta firmy Biower. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży i innowacyjnym technologiom dopasowanym do Twoich potrzeb.

W obliczu zaostrzającego się ocieplenia klimatu na całym świecie wprowadza się znaczne zmiany w codziennych zwyczajach. Między innymi modyfikuje się już prawo budowlane, tak by nowe realizacje były mniej szkodliwe dla środowiska. Wiele osób stara się także zmienić swój styl życia na bardziej ekologiczny, przez co walczy o lepszą przyszłość dla naszej planety. Z tych powodów dużą popularnością cieszą się biologiczne oczyszczalnie ścieków. Wiodącym dystrybutorem takich systemów w mieście Toszek jest Biower.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Z przyjemnością doradzimy w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania, odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Biologiczne oczyszczalnie w Toszku

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Dlaczego warto wybrać Biower?

Biower najważniejsze są dla nas dwie kwestie: klient i ekologia. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą systemów biologicznych oczyszczalni ścieków, ale też ich instalacją oraz konserwacją. Uważnie nadzorujemy cały proces, od samego początku, do końca. Po oddaniu projektu dokładnie instruujemy, jak należy obsługiwać i dbać o sprzęt.

Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, starając się znaleźć najlepsze rozwiązania. Wykonujemy realizacje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji, przedsiębiorstw czy innych organizacji. Ekologiczne oczyszczalnie ścieków to doskonałe rozwiązanie dla domów prywatnych, ale też ośrodków wypoczynkowych, szkół, urzędów oraz restauracji.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w gmienie Toszek

Biooczyszczalnie ścieków są o wiele tańsze w utrzymaniu niż tradycyjne szambo. System może wydawać się drogi, ale taka inwestycja szybko się zwraca. Co więcej, w przyszłości generuje znaczne oszczędności! Przy tym taka instalacja jest wyjątkowo prosta w obsłudze i nie sprawia żadnych problemów. Ścieki są odprowadzane do podziemnego pojemnika, gdzie za pomocą specjalnych szczepów bakterii są rozkładane na związki mineralne. Te są odprowadzane do gleby, przez co ją nawożą. Jest to jak najbardziej naturalny proces. Przy tym nie wydziela się żaden nieprzyjemny zapach.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków w Toszku

Biooczyszczalnie działają na bardzo prostej zasadzie. Wykorzystują w pełni naturalne zjawisko rozkładu nieczystości przez bakterie tlenowe. Ścieki są odprowadzane do podziemnego zbiornika, w którym zostają rozłożone na związki mineralne. Pozostałości zostają odprowadzone do gleby, dodatkowo ją użyźniając. Przy tym nie wydziela się żaden zapach! Co więcej, taka oczyszczalnia jest o wiele tańsza w utrzymaniu od tradycyjnego szamba. W ciągu roku można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych na rachunkach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Zachęcamy również do kontaktu! Z przyjemnością szczegółowo wyjaśnimy wszystkie kwestie, odpowiemy na nurtujące pytania, a nawet przeprowadzimy wstępną wycenę!

Masz pytanie lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami !