Masz wątpliwości lub pytanie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Wadowicach

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, biopreparaty i więcej – oto oferta firmy Biower. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży i innowacyjnym technologiom dopasowanym do Twoich potrzeb.

 

Ekologiczny styl życia staje się koniecznością. Alarmujący stan środowiska skłania do przemyśleń odnośnie codziennych wyborów i działań. W związku z rosnącą świadomością konieczności dbania o naturę oraz zmianami w prawie coraz popularniejsze stają się biologiczne oczyszczalnie ścieków. Są one doskonałym rozwiązaniem dla budynków mieszkalnych, ale też przemysłowych czy turystycznych. Dystrybucją oraz instalacją takich systemów w Wadowicach zajmuje się Biower.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Z przyjemnością doradzimy w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania, odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Biologiczne oczyszczalnie w Wadowicach

Biower jest wiodącym dystrybutorem systemów biologicznych oczyszczalni ścieków w Wadowicach i całej Polsce. W ofercie firmy znaleźć można także wiele innych ekologicznych instalacji, takich jak np. zbiorniki na deszczówkę, separatory tłuszczu czy osadniki gnilne. Są to produkty renomowanych marek, m.in. Kingspan i Eko-Bio. Systemy oraz niezbędne do nich biopreparaty czy części wymienne (również dostępne w sprzedaży Biower) posiadają stosowne certyfikaty i atesty, spełniają najnowsze normy budowlane, a także ekologiczne. To w pełni profesjonalny sprzęt, wykorzystujący nowoczesną technologię.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Dlaczego warto zaufać Biower?

Biower do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą instalacji i środków do ich konserwacji, ale kompleksowo obsługujemy wszystkich klientów. Doradzamy jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w danym przypadku, a następnie nadzorujemy proces instalacji. Po wszystkim dokładnie instruujemy, jak należy obchodzić się z danym systemem, kiedy trzeba go konserwować, jak o niego dbać itp. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań – wierzymy, że każdy może żyć bardziej ekologicznie! Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucji, przedsiębiorstw, spółdzielni itp.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w gmienie Wadowice

Biologiczne oczyszczalnie ścieków działają na bardzo prostej zasadzie. Nieczystości trafiają do podziemnego pojemnika, w którym zostają rozkładane przy udziale specjalnych szczepów bakterii tlenowych. Przy tym nie wydziela się żaden nieprzyjemny zapach. Proces ten jest całkowicie naturalny i neutralny dla środowiska. Co więcej, pozostałości w formie składników mineralnych są odprowadzane do gleby, dlatego działają jak nawóz. Rozwiązanie to jest nie tylko o wiele bardziej ekologiczne i wygodne na co dzień niż szambo, ale także pozwala na duże oszczędności. Inwestycja szybko się zwraca, ponieważ roczne koszty utrzymania biooczyszczalni są nawet kilkukrotnie niższe, niż w przypadku tradycyjnego systemu odprowadzania ścieków.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków w Wadowicach

Biooczyszczalnie działają na bardzo prostej zasadzie. Wykorzystują w pełni naturalne zjawisko rozkładu nieczystości przez bakterie tlenowe. Ścieki są odprowadzane do podziemnego zbiornika, w którym zostają rozłożone na związki mineralne. Pozostałości zostają odprowadzone do gleby, dodatkowo ją użyźniając. Przy tym nie wydziela się żaden zapach! Co więcej, taka oczyszczalnia jest o wiele tańsza w utrzymaniu od tradycyjnego szamba. W ciągu roku można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych na rachunkach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Zachęcamy również do kontaktu! Z przyjemnością szczegółowo wyjaśnimy wszystkie kwestie, odpowiemy na nurtujące pytania, a nawet przeprowadzimy wstępną wycenę!

Close Menu