SZYBKI KONTAKT:

Invalid Email

Dofinansowanie do budowy przydomowej oczyszczalni ścieków firmy KINGSPAN oraz EKOBIO na terenie Wadowic na rok 2020 do 5000zł

Biologiczna oczyszczalnia ścieków firmy Kingspan oraz EKOBIO cieszy się dużym zainteresowaniem w domach mieszkalnych. Użytkowanie szamba może kosztować nawet 2500,00 zł rocznie, a dodatkowo może być ono uciążliwe ze względu na niemiły zapach, czy nieprzyjemne wypompowywanie. 

W ofercie posiadamy biologiczne oczyszczalnie ścieków, które ze względu na swoją prostotę nie wymagają specjalistycznej wiedzy, ponadto ich eksploatacja może kosztować zaledwie 500,00 zł w skali roku.

Aby uzyskać, aż 5000 zł dofinansowanie na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków na terenie Wadowic należy wykonać następujące kroki:

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie i zapoznaj się z warunkami udzielania dotacji! 

 

Umówić się z nami na bezpłatną wizję lokalną.

Pomoże to określenić rodzaju oczyszczalni, wybrać sposób pozbycia się ścieków oczyszczonych oraz poznać koszty instalacji.

Zgłosić budowę przydomowej oczyszczalni ścieków, wraz z:

  • konkretnym rozwiązaniem narysowanym na mapie zasadniczej. Mapę możesz wykupić w wydz. Geodezji w Starostwie Powiatowym w Wadowicach
  • zaświadczeniem z KPGK Wadowice potwierdzające brak technicznej możliwości wpięcia do kanalizacji.
  • zaświadczeniem z Urzędu Gminy Wadowice w sprawie położenia działki poza obszarem aglomeracji.

  Za dużo załatwiania? Możemy zająć się zgłoszeniem budowy oczyszczalni ścieków za Ciebie BEZPŁATNIE!

Podpisać umowę z Urzędem Gminy Wadowice!

Ustalić z nami datę montażu Twojej przydomowej oczyszczalni ścieków.

Pamiętaj, że Geodeta z uprawnieniami powinien nanieść wszystkie zamontowane elementy na mapę, jest to warunek uzyskania dofinansowania w Gminie Wadowice!

  Nie znasz żadnego Geodety? Nie martw się, współpracujemny z firmami z Twoich okolic!

Czekać na wypłatę dofinansowania i cieszyć się z posiadania biologicznej oczyszczalni ścieków! 

Masz wątpliwości lub pytanie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Masz wątpliwości lub pytanie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków w Wadowicach

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, biopreparaty i więcej – oto oferta firmy Biower. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży i innowacyjnym technologiom dopasowanym do Twoich potrzeb.

 

Ekologiczny styl życia staje się koniecznością. Alarmujący stan środowiska skłania do przemyśleń odnośnie codziennych wyborów i działań. W związku z rosnącą świadomością konieczności dbania o naturę oraz zmianami w prawie coraz popularniejsze stają się biologiczne oczyszczalnie ścieków. Są one doskonałym rozwiązaniem dla budynków mieszkalnych, ale też przemysłowych czy turystycznych. Dystrybucją oraz instalacją takich systemów w Wadowicach zajmuje się Biower.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Z przyjemnością doradzimy w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania, odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Biologiczne oczyszczalnie w Wadowicach

Biower jest wiodącym dystrybutorem systemów biologicznych oczyszczalni ścieków w Wadowicach i całej Polsce. W ofercie firmy znaleźć można także wiele innych ekologicznych instalacji, takich jak np. zbiorniki na deszczówkę, separatory tłuszczu czy osadniki gnilne. Są to produkty renomowanych marek, m.in. Kingspan i Eko-Bio. Systemy oraz niezbędne do nich biopreparaty czy części wymienne (również dostępne w sprzedaży Biower) posiadają stosowne certyfikaty i atesty, spełniają najnowsze normy budowlane, a także ekologiczne. To w pełni profesjonalny sprzęt, wykorzystujący nowoczesną technologię.

Zainteresowanych proszę o kontakt z naszą firmą !

Dlaczego warto zaufać Biower?

Biower do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą instalacji i środków do ich konserwacji, ale kompleksowo obsługujemy wszystkich klientów. Doradzamy jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w danym przypadku, a następnie nadzorujemy proces instalacji. Po wszystkim dokładnie instruujemy, jak należy obchodzić się z danym systemem, kiedy trzeba go konserwować, jak o niego dbać itp. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań – wierzymy, że każdy może żyć bardziej ekologicznie! Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucji, przedsiębiorstw, spółdzielni itp.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w gmienie Wadowice

Biologiczne oczyszczalnie ścieków działają na bardzo prostej zasadzie. Nieczystości trafiają do podziemnego pojemnika, w którym zostają rozkładane przy udziale specjalnych szczepów bakterii tlenowych. Przy tym nie wydziela się żaden nieprzyjemny zapach. Proces ten jest całkowicie naturalny i neutralny dla środowiska. Co więcej, pozostałości w formie składników mineralnych są odprowadzane do gleby, dlatego działają jak nawóz. Rozwiązanie to jest nie tylko o wiele bardziej ekologiczne i wygodne na co dzień niż szambo, ale także pozwala na duże oszczędności. Inwestycja szybko się zwraca, ponieważ roczne koszty utrzymania biooczyszczalni są nawet kilkukrotnie niższe, niż w przypadku tradycyjnego systemu odprowadzania ścieków.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków w Wadowicach

Biooczyszczalnie działają na bardzo prostej zasadzie. Wykorzystują w pełni naturalne zjawisko rozkładu nieczystości przez bakterie tlenowe. Ścieki są odprowadzane do podziemnego zbiornika, w którym zostają rozłożone na związki mineralne. Pozostałości zostają odprowadzone do gleby, dodatkowo ją użyźniając. Przy tym nie wydziela się żaden zapach! Co więcej, taka oczyszczalnia jest o wiele tańsza w utrzymaniu od tradycyjnego szamba. W ciągu roku można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych na rachunkach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biower! Zachęcamy również do kontaktu! Z przyjemnością szczegółowo wyjaśnimy wszystkie kwestie, odpowiemy na nurtujące pytania, a nawet przeprowadzimy wstępną wycenę!

Close Menu