Masz wątpliwości lub pytanie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Oczyszczalnie przydomowe Feliksnavis

W wypadku braku kanalizacji, odprowadzenie ścieków z budynku jeszcze do niedawna wiązało się wyłącznie z koniecznością montażu zbiornika bezodpływowego. Obecnie właściciele domów jednorodzinnych mają do dyspozycji oczyszczalnie przydomowe – rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się wzrastającym zainteresowaniem.

Feliksnavis to przełom wśród przydomowych oczyszczalni

Feliksnavis to oczyszczalnie przydomowe, które działają w oparciu o zaawansowane technologie zanurzonego złoża biologicznego przy jednoczesnym napowietrzaniu ścieku oraz nisko obciążonego osadu czynnego. W ten sposób udało się zwiększyć intensywność procesu namnażania bakterii tlenowych przy równoczesnej redukcji bakterii beztlenowych. Efekt to tlenowy rozkład ścieku, co pozwala na bezzapachowy i ekologiczny proces oczyszczania ścieków – w przeciwieństwie do innych metod oczyszczania, w których główną rolę odgrywają procesy gnilne jako rezultat fermentacji beztlenowej.

Pozbądź się nawet 98% zanieczyszczeń

Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że przydomowe oczyszczalnie Feliksnavis wyróżniają się doskonałą skutecznością. Pozwalają nawet na 98% redukcję zanieczyszczeń. Dzięki temu możliwe jest oczyszczenie ścieków odpowiadające II klasie czystości wody. Uzyskana w ten sposób woda może być ponownie wykorzystywana do celów gospodarczych. Minimalna ilość zanieczyszczeń sprawia, że oczyszczone ścieki mogą być wpuszczone bezpośrednio do gleby, nie powodując jej skażenia.

Oczyszczalnie zamontujesz na każdej działce

Przydomowe oczyszczalnie Feliksnavis pozwalają na ich montaż nawet na niewielkiej działce. A wszystko to dzięki maksymalnej redukcji powierzchni potrzebnej do oczyszczania. Najmniejsza dostępna oczyszczalnia posiada średnicę 1,50 m – taka oczyszczalnia doskonale spełnia potrzeby gospodarstwa 2-5-osobowego.

Inwestycja, która się szybko zwraca

Decydując się na użytkowanie przydomowej oczyszczalni Feliksnavis, pozytywnie zaskoczą Cię niskie koszty eksploatacji. Wydatki gospodarstwa domowego z tytułu funkcjonowania systemu odprowadzania ścieków obejmują jedynie:

  • napowietrzanie oczyszczalni kompresorem o mocy 60W,
  • usunięcie nadmiaru osadu za pomocą wozy asenizacyjnego (popularnej szambiarki) 1-2 razy w roku.

Oczyszczalnie Feliksnavis nie wymagają dodatkowego stosowania biopreparatów, probiotyków ani tabletek podtrzymujących bakterie, co oznacza brak dodatkowych kosztów. Brak elementów mechanicznych (a co za tym idzie - bezawaryjność) to także kolejne oszczędności. Efekt? Roczne wydatki związane z eksploatacją wynoszą średnio 350-400 zł. To oznacza, że zakup i montaż oczyszczalni Feliknavis zwraca się już po 3-4 latach – w porównaniu z kosztami utrzymania bezodpływowych zbiorników.

Dlaczego warto zainwestować w przydomowe oczyszczalnie Feliksnavis?

Prostota jest najważniejszą cechą oczyszczalni Feliksnavis. Brak podziału na komory, a co za tym idzie, pomp i ruchomych części mechanicznych sprawia, że oczyszczalnia jest urządzeniem bezawaryjnym.

  • Większa wygoda użytkowania – nie wymagają codziennej obsługi.
  • Eksploatacja oczyszczalni jest bezproblemowa. Wystarczy 1-2 razy w roku dokonywać przeglądów, badać stężenie osadów i usuwać nadmierny osad.
  • Niższe koszty eksploatacji – posiadają niewielką ilość części, które mogą ulec uszkodzeniu, a ponadto istnieje możliwość samodzielnego dokonywania przeglądów okresowych.
  • Mniejsza szkodliwość dla środowiska – są w pełni ekologiczne, spełniając restrykcyjne przepisy dotyczące odprowadzania ścieków.
  • Czy chcesz dowiedzieć się więcej?

    Wypełnij formularz lub zadzwoń bezpośrednio do naszej firmy na pewno odpowiemy na wszystkie Państwa pytania! Zapraszamy.

Zamontowana oczysczalnia Feliksnavis wraz z przepompownią
Zamontowana oczysczalnia Feliksnavis wraz z przepompownią
Montaż przepompowni
Montaż przepompowni
Oczyszczalnia Feliksnavis po zamontowaniu
Oczyszczalnia Feliksnavis po zamontowaniu
Montaż oczyszczalni Feliksnavis cdn
Montaż oczyszczalni Feliksnavis cdn
Montaż oczyszczalni Feliksnavis
Montaż oczyszczalni Feliksnavis
Oczyszczalnia Feliksnavis przed montażem
Oczyszczalnia Feliksnavis przed montażem
Transport oczyszczalni Feliksnavis po całej Polsce
Transport oczyszczalni Feliksnavis po całej Polsce
Close Menu