BIOWER

Dobór, projekt i montaż!

Co zyskujesz wykonując oczyszczalnię ścieków, zamiast szamba?

Dla jakich obiektów są nasze oczyszczalnie?

Co możemy dla ciebie zrobić?

Sprawdzimy, czy na Twojej działce można wykonać oczyszczalnię!

Pomagamy znaleźć odpowiedni sposób na odprowadzenie nadmiaru ścieków oczyszczonych w oparciu o wielkość działki, rodzaj gruntu i indywidualne plany Właściciela

Przygotujemy projekt niezbędny do budowy!

Przygotowujemy dokumenty niezbędne do wykonania oczyszczalni na zgłoszenie oraz pozwolenie budowlane. Wykonujemy również zgłoszenia i pozwolenia wodnoprawne do Wód Polskich.

Przeprowadzimy serwis Twojej oczyszczalni!

Wykonujemy serwisy oczyszczalni ścieków obejmujące wymiany pogwarancyjne oraz okresowy przeglądy sprawdzające poprawność działania Twojej instalacji.

Doradzimy w wyborze odpowiedniego urządzenia!

Pomagamy w wyborze odpowiedniej oczyszczalni w oparciu o rodzaj inwestycji,  oraz aktualne przepisy prawne.  Wykonujemy wizję lokalną na działce, dla której planowana jest instalacja.

Zainstalujemy oczyszczalnię na Twojej działce!

Wykonujemy instalację oczyszczalni w oparciu o wizję lokalną oraz indywidualny projekt. Działamy w całym procesie od uzgodnień, po koparkę, kruszywa i instalację.

Zainstalujemy zbiornik na wodę deszczową!

Dobieramy odpowiednie zbiorniki pod kątem wielkości dachu, możliwości dojazdu oraz rodzaju ziemi, a także podłączamy deszczówkę z rynien 

Ile to wszystko kosztuje?

Na etapie doradztwa i analizy Twojej działki otrzymasz od nas wstępną wycenę. A po wizji lokalnej doprecyzujemy wszystkie koszty!


  Akceptowane są pliki: jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odt - do 5MB

  Sprawdź nasz kanał Youtube!

  Na kanale dzielimy się wiedzą na tematy związanie m.in. z użytkowaniem oczyszczalni ścieków.

  Jesteśmy również na Facebook!

  Na profilu udostępniamy ciekawostki, eventy i zdjęcia z instalacji różnych oczyszczalni ścieków.

  Co mówią o nas klienci?

  5/5
  Od kontaktu z właścicielem po samo wykonanie prac pełen profesjonalizm!!! Panowie znają się na tym co robią. Firma godna polecenia w 100 %
  5/5
  Solidna porzadna firma jako jedyni znalezli najlepsze rozwiazanie dla mojego domu ( trudny grunt oraz bardzo wąska działka) Pan Sebstian pełen profesjinalizm projekt oraz doradztwo natomiast ekipa montujaca z Panem Krzysztofem na czele to poprostu pelen profesjonalizm.
  5/5
  Bardzo solidna i rzetelna firma. Umieją odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące ich produktów, a także doradzić najlepsze rozwiązanie. Po zakupie i montażu służą radą co do użytkowania oczyszczalni. Jednym słowem: polecam!
  5/5
  Firma godna polecenia. Zaproponowane rozwiązanie techniczne było szyte na miarę. Jeżeli coś nie będzie funkcjonowało poprawnie nie opowiadają "bajek, że się da". Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt. Pozdrowienia dla seniora rodu który pokazuje iż pomimo upływu lat można biegać maratony zarażając swoja pasją kolejne pokolenia 🙂

  Bezpośredni kontakt

  biuro@biower.pl

  +48 534 832 531